استفاده از حنا هندی طراحی در ساخت بمب های اتمی

شاید متوجه شده باشید که حنا هندی طراحی عروس اغلب نیمی از دست را می پوشاند. این به این دلیل است که مهندی با نام مستعار حنا به فال نیک گرفته می شود.

طرح های ماهدی ساده برای دست: طراحی دایره ای جذابیت خاص خود را دارد. به عنوان مثال این طرح حنا دایره ای به دلیل تعادل و تقارن کامل بین دایره ها زیبا به نظر می رسد.

طرح های کوچک حنا: یک سبک جالب که می توانید امتحان کنید این است که خالکوبی حنا را طوری بپوشید که گویی یک زینت است. این طراحی در اینجا به سبک ساعت جوهر شده است.

طرح های جالب حنا: به عنوان یک هنرمند به شما پیشنهاد می کنم رنگ های مختلف حنا را با هم مخلوط کنید. به عنوان مثال این طرح با استفاده از حنای سیاه و قهوه ای ساخته شده است.

می توانید طرح حنای موقت را در هر قسمت از بدن خود داشته باشید. اگر طرح خالکوبی جدیدی را روی بدن خود در نظر می گیرید، نسخه حنای آن را روی آن قسمت بدن امتحان کنید تا ببینید خوب به نظر می رسد یا خیر.

حنا

چنین طرح حنا ممکن است خوب به نظر برسد یا نباشد. بنابراین آنها را فقط در مناسبت های معمولی مانند تیج یا هر جشنواره دیگری (نه در عروسی) امتحان کنید.

شکل دست نیز در طرح های مختلف حنا اهمیت دارد. به عنوان مثال، اگر دستان کوچکی دارید، طرح حنای گل برای شما مناسب تر است.

طرح حنا روی کاغذ: از طرف دیگر، اگر دست های بلندی دارید، طراحی حنا با فاصله مناسب بهتر به نظر می رسد.

اگر در حال یادگیری ساختن طرح های مهندی هستید، ابتدا آنها را روی انگشتان خود امتحان کنید. در اینجا یک طرح انگشت است که می توانید در نظر بگیرید.

چنین طراحی تنها در صورتی امکان پذیر است که هنرمند با تجربه باشد. می بینید که هنرمند با دقت طرح را روی لبه های منحنی تغییر داده است.

اگر به دنبال طرح های ساده حنا هستید، این ساده ترین چیزی است که می توانم به شما ارائه دهم.

طرح های گل و دایره از طرح های حنا بسیار محبوب هستند اما آیا تا به حال طرح های حنا ستاره ای را امتحان کرده اید. حتی افراد مبتدی هم می توانند آنها را بسازند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.