استفاده از رنگ ساختمانی تبریز در ساخت لوازم آرایشی در ترکیه

اگر می خواهید به سطح خاصیت خاصی بدهید، به عنوان مثال، آن را در برابر خوردگی محافظت کنید یا در برابر تغییرات دما مقاوم کنید، یا به سادگی از سطح در برابر اثرات میکروارگانیسم های مختلف مانند کپک، قارچ، گلسنگ محافظت کنید، به مواد ضد عفونی کننده نیاز دارید.

تقاضا برای ترکیبات رنگ آمیزی به دلیل سهولت کار با رنگ ساختمانی تبریز است. استفاده از این ماده برای انواع مختلف کار، برای پردازش انواع سطوح آسان است. طیف گسترده ای از رنگ ها در ترکیب، هدف متفاوت است.

اما گاهی اوقات مواد ضد عفونی کننده فعال در خود رنگ ها وجود دارد. همچنین باید سازگاری رنگ ها را در نظر بگیرید. در ابتدا انتخاب یک ماده سازگار آسان تر از شستن رنگ قدیمی به صفر ، خنثی کردن واکنش است و تنها پس از آن بر اساس الگوریتم مانند یک سطح جدید به کار ادامه می دهد. ناآگاهی می تواند به یک شگفتی بسیار ناخوشایند منجر شود.

رنگ

چه نوع رنگ هایی هستند: دامنه رنگ های ساختمانی به طور مداوم در حال گسترش است. فناوری ها و مواد جدید ظاهر می شوند که به ظهور راه حل های جدید در دکوراسیون کمک می کند.

ترکیبات آلکیدی به ترکیبات مبتنی بر روغن خشک کن، لاک می گویند. اولین آنها روغن نامیده می شود، دوم مینای دندان. هر دو گزینه به طور فعال برای تکمیل استفاده می شوند، زیرا پس از خشک شدن یک فیلم متراکم ضد آب، غیر سمی تشکیل می دهند.

آنها در برابر اشعه ماوراء بنفش مقاوم هستند، بنابراین اشباع رنگ را برای مدت طولانی حفظ می کنند. چوب، فلز، گچ را می پوشانند.

ترکیبات سیلیکات بر اساس شیشه مایع ساخته می شوند، آنها با موفقیت برای مواد متخلخل، به عنوان مثال، بتن، گچ، چوب استفاده می شوند. اینها مواد نسوز هستند که در برابر سایش بسیار مقاوم هستند.

رنگ های امولسیونی بر پایه آب هستند. اثر تزئینی آنها از طریق افزودن رنگدانه ها، امولسیفایرها و افزودنی های مختلف به دست می آید. علاوه بر ساده ترین ترکیبات امولسیونی مبتنی بر آب، این گروه شامل پلی وینیل استات، لاتکس، اکریلیک، ترکیبات پراکندگی آب است.

رنگ های امولسیونی برای پردازش مواد با سطح متخلخل ریز از جمله چوب، گچ، بتن، پرایمرهای فلزی استفاده می شود. عدم وجود بوی تند در هنگام استفاده، عدم وجود سموم در ترکیب به آنها اجازه می دهد تا در هر اتاق استفاده شوند.

رنگ های چسب نیز فقط برای کارهای داخلی استفاده می شوند، زیرا مقاومت کافی در برابر رطوبت ندارند. آنها بر اساس چسب، آب ایجاد می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.