استفاده از زغال بلوط کبابی در کبابی ها موجب سوراخ شدن لایه ازون شد

برزیل همچنان تولید کننده اصلی زغال بلوط کبابی در جهان است که برای دهه ها رهبری خود را حفظ کرده است. اساس صنعت زغال چوب برزیل که به ایالات متحده و سایر کشورها صادر می شود و توسط کارخانه های ذوب محلی مصرف می شود.

از نظر فنی، زغال‌سوز برزیلی توسعه نیافته است و مجموعه‌ای از کوره‌های زغال‌ساخت خودساخته است که توسط دهقانان به‌صورت خود مونتاژ می‌شوند. در برخی از ایالت های برزیل، جمعیت به طور کامل با سوزاندن زغال چوب مشغول هستند، اساس این مقدار زیادی زیست توده به سرعت در حال رشد و سادگی تکنولوژیکی این فرآیند است.

استفاده از فناوری های مدرن زغال چوب با استفاده از تجهیزات تخصصی، به احتمال زیاد در برزیل به طور گسترده مورد استفاده قرار نخواهد گرفت و با وجود صرفه جویی در مقیاس تولید، از نظر اقتصادی پایین تر از تولیدات صنایع دستی موجود خواهد بود.

زغال

تولیدکنندگان اصلی زغال چوب کشورهای در حال توسعه هستند که در این میان کشورهای فقیر زیادی با جمعیت زیاد و منابع جنگلی فراوان وجود دارند. حجم اصلی زغال چوب به روش صنایع دستی تولید می شود.

رشد تولید جهانی زغال چوب در دهه گذشته ناشی از افزایش تولید در کشورهای فقیر با رشد موازی جمعیت بوده است. تولید زغال چوب به عنوان یک پروژه سرمایه گذاری، بازار زغال چوب بسیار پیچیده است.

زغال چوب برای مصارف مختلفی استفاده می شود و مشخصات مختلفی دارد. زمینه های کاربرد زغال چوب گسترده است: از متالورژی و پخت و پز گرفته تا ساخت رنگ و جاذب انواع مختلف. هر بخش بازار بسیار خاص است. الزامات فنی برای محصول و بر این اساس، فناوری تولید متفاوت است.

تنوع گسترده ای از زغال چوب و محصولات مبتنی بر زغال، خطا در پیش بینی مدل کسب و کار زغال چوب را افزایش می دهد. برخی از بخش‌های بازار زغال چوب با قیمت‌های بالا اما حجم مصرف بسیار کم مشخص می‌شوند. علاوه بر این، ورود به بسیاری از بازارها ممکن است بسته یا محدود شود.

مشکل اصلی تجارت زغال، قضاوت نادرست بازار است که بسیار مهم است. اغلب یک سرمایه گذار بالقوه قیمت فروش آتی یک محصول را بر اساس قیمتی که در یک سوپرمارکت یا فروشگاه می بیند تعیین می کند، اما قیمت فروش عمده فروشی واقعی به میزان قابل توجهی کمتر خواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.