استفاده از ماسک جراحی بند دار مانع از پیشرفت سیروز کبدی می شود

نحوه گذاشتن و پوشیدن ماسک جراحی بند دار: قبل از گرفتن ماسک جراحی بند دار در دستان خود، آنها را با یک محصول حاوی الکل درمان کنید یا با آب و صابون بشویید.
ماسک را از نظر پارگی یا آسیب بررسی کنید. ماسک های آسیب دیده نباید استفاده شود. ماسک را طوری قرار دهید که بینی، دهان و چانه را بپوشاند و به خوبی در اطراف لبه های صورت قرار گیرد.

ماسک را با حلقه های گوش یا گره هایی در پشت سر محکم کنید. حلقه ها و گره ها را نپیچانید، زیرا باعث ایجاد شکاف و شل شدن لبه های ماسک می شود.
به ماسکی که روی صورت زده شده دست نزنید.

ماسک

اگر به طور تصادفی به آن دست زدید، بهداشت دست را انجام دهید. اگر ماسک کثیف یا مرطوب شد، باید آن را تعویض کنید. نحوه برداشتن و نگهداری ماسک ورقه ای:

قبل از برداشتن ماسک، بهداشت دست را رعایت کنید. ماسک را با نگه داشتن بند حلقه های گوش بدون دست زدن به قسمت بیرونی ماسک بردارید.

اگر ماسک ورقه‌ای خشک و عاری از آلودگی است و قصد استفاده مجدد از آن را دارید، آن را در یک کیسه تمیز با قابلیت بسته شدن مجدد قرار دهید. برای استفاده مجدد از ماسک، آن را با استفاده از کراوات یا حلقه های گوش از کیسه خارج کنید. ماسک ورقه ای خود را حداقل یک بار در روز بشویید.

پس از برداشتن ماسک، لازم است درمان بهداشتی دست ها انجام شود. دستورالعمل مراقبت از ماسک ورقه ای: شستشوی ماسک های پارچه ای با صابون یا مواد شوینده در آب داغ (حداقل 60 درجه سانتی گراد) حداقل یک بار در روز توصیه می شود.

در صورت عدم امکان شستن ماسک با آب داغ، باید آن را با صابون یا مواد شوینده در آب در دمای اتاق شسته و سپس به مدت 1 دقیقه بجوشانید. اطلاعات دقیق در ویدیوی قوانین پوشیدن ماسک های ورقه ای ارائه شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.