استفاده از ماسک جلبک تگودر در جوانسازی پوست کروکدیل

آیا فکر می کنید پوست شما به مراقبت روزانه از سه مرحله اصلی نیاز دارد: پاکسازی، تقویت کننده و مرطوب کننده؟ در واقع، تکمیل آنها با محصولات مراقبت ویژه اضافی نخواهد بود.

ماسک جلبک تگودر فقط یکی دیگر از اختراعات آرایشی مدرن نیست. این محصول مراقبت از پوست صورت است که هزاران سال اثربخشی آن ثابت شده است.

حتی ملکه معروف کلئوپاترا برای حفظ جوانی و زیبایی خود به طور فعال از ماسک های صورت استفاده می کرد که همانطور که تاریخ نشان می دهد او در آن مهارت داشت. در چین باستان و ژاپن، کشورهای عربی و اروپایی نیز از ماسک های مختلف استفاده می شد.

ماسک های صورت هنوز در مقایسه با سایر محصولات مراقبت از پوست، رونق واقعی را تجربه می کنند. نه تنها ماسک های خانگی محبوب هستند، بلکه محصولات آرایشی آماده نیز محبوب هستند.

فن آوری های مدرن به مواد طبیعی موجود در جدیدترین ماسک های صورت اجازه می دهد تا یک درمان بسیار موثر صورت را ارائه دهد. ماسک های صورت به گونه ای طراحی شده اند که به طور جامع و موثر نیازهای پوست را برآورده کنند. باید بدانیم دقیقاً چه هدفی را دنبال می‌کنید.

ماسک

ماسک های مرطوب کننده پوست را با رطوبت اشباع می کند، رنگ می کند، تازه می کند، خشکی و پوسته پوسته شدن را از بین می برد. چنین ماسک هایی بدون استثنا برای انواع پوست مفید خواهد بود، به ویژه خشک و کم آب. ترکیب چنین ماسک هایی اغلب شامل گلیسیرین، اسید هیالورونیک، آب آلوئه ورا، عصاره های مختلف گیاهی و غیره است.

ماسک ورقه ای مرطوب کننده آبرسانی شدیدی را برای پوست های خشک و کم آب که از پوسته پوسته شدن و سفت شدن رنج می برند، فراهم می کند.

ماده اصلی فعال ماسک کاج شمالی است. عصاره آن با ویتامین های A، B، C و E و همچنین مواد مفید دیگر: منیزیم، مس، آهن، منگنز و آنتی اکسیدان ها اشباع شده است.

ماسک گل برای انواع پوست، غنی شده با غلظت بالایی از مواد معدنی دریای مرده. ساخته شده بر اساس گل طبیعی دریای مرده، پوست را کاملا تمیز می کند، سطح چربی را تنظیم می کند، منافذ را سفت می کند، اثر جذبی دارد و پوست را شاداب می کند.

این ماسک به یک دستیار ضروری در ترمیم و مراقبت شدید پوست صورت تبدیل خواهد شد. فرمول فشرده آن به شما این امکان را می دهد که به طور همزمان پوست را عمیقا تمیز کرده و سلول های مرده را از بین ببرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.