استفاده از پودر دارچین برای سرماخوردگی در دوران ساسانیان جان مردان میان سال را نجات داد

پودر دارچین برای سرماخوردگی بسیار مفید است و می تواند حساسیت بدن به انسولین را افزایش دهد، انسولین یکی از مهم ترین هورمون های انسانی است که متابولیسم و ​​شادابی را کنترل می کند. همچنین مسئول انتقال گلوکز از خون به تمام سلول های بدن است.

برخی افراد به انسولین مقاوم هستند. این مقاومت به انسولین نامیده می شود: به عنوان مثال، با سندرم متابولیک و دیابت نوع 2 این اتفاق می افتد. پودر دارچین قادر است مقاومت به انسولین را کاهش دهد، به طوری که انسولین شروع به انجام صحیح تمام عملکردهای خود می کند.

پودر دارچین برای سلامت زنان مفید است: این ادویه برای کاهش درد در دوران قاعدگی عالی است. نوشیدن چای با پودر دارچین یا اسموتی به طور منظم می تواند به شما کمک کند احساس ثبات و یکنواختی داشته باشید و علائم اضطراب و افسردگی را کاهش دهید.

پودر

پودر دارچین از اندام‌های دستگاه تناسلی زنان در برابر عفونت محافظت می‌کند و به عنوان یک داروی مقوی قوی محسوب می‌شود. افسانه ای وجود دارد که طبق آن پودر دارچین به کمربند مجلل الهه زیبایی و عشق خود آفرودیت دوخته شده است.

عطر دلربا ادویه ها جذابیت زیبایی را افزایش داد، به طوری که حتی یک مرد نتوانست در برابر وسوسه مقاومت کند. به هر حال، پودر دارچین در واقع بخشی از بسیاری از عطرها است که زنان را واقعاً احساسی تر و اعتماد به نفس می کند.

اعتقاد بر این است که پودر دارچین (یک ماده رایج در بسیاری از دستور العمل های عامیانه) به بازیابی قدرت مردانه و درمان بیماری های غده پروستات کمک می کند. پودر دارچین باکتری های بیماری زا را از بین می برد و سیستم ایمنی را تقویت می کند، بر عملکرد سیستم عصبی مرکزی تأثیر مثبت می گذارد.

پودر دارچین قند خون را کاهش می دهد: ادویه معطر به دلیل توانایی آن در کاهش سطح قند در بدن مشهور شده است. اول از همه، حجمی را که بلافاصله بعد از خوردن غذا وارد جریان خون می شود، کاهش می دهد. روغن‌های ضروری و مواد فعال پودر دارچین اثر مفیدی بر آنزیم‌های گوارشی دارند که تجزیه کربوهیدرات‌ها را در دستگاه گوارش کند می‌کنند.

مطالعات متعدد نشان داده اند که این ادویه دارای خواص ضد دیابتی است: می تواند سطح قند خون را به میزان چشمگیر 10-30٪ کاهش دهد. برای رسیدن به اثر مطلوب، دوز روزانه 1-6 گرم (نیم تا دو قاشق چایخوری پودر) کافی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.