اولین پرده ای که توسط خیاط هلندی دوخته شد

پارچه ها را بر اساس تعمیر و نگهداری مورد نیاز انتخاب کنید
پرده هایی که دارای چین و چروک های دوخته شده هستند باید خشک شوند
پارچه و جنس پردهای جدید تعیین می کند که چگونه باید آن را تمیز کرد و چند بار باید آن را تمیز کرد. در حالی که تمام پرده‌ها و پرده‌ها باید هر سه تا شش ماه یکبار شسته شوند، برخی از پارچه‌ها هستند که نیاز به مراقبت بیشتری دارند و برخی نیز قابل شستشو با ماشین هستند.

پارچه های کم نگهداری: اگر به دنبال پرده هایی هستید که باید دو بار در سال شسته شوند، پارچه های نخی یا مصنوعی را انتخاب کنید. این پرده‌ها را می‌توان در ماشین شستشو داد، در صورتی که بدون آستر باشند یا در غیر این صورت، پرده‌های آستردار خود را سریع بشویید. اینها برای کسانی که به گرد و غبار حساسیت دارند یا بچه ها و حیوانات خانگی در خانه گزینه بسیار خوبی هستند.

پرده
پارچه‌هایی با قابلیت نگهداری بالا: هر پرده‌ای که چین‌دار یا ضخیم است، بدون در نظر گرفتن پارچه، باید خشک‌شویی شود. با این حال، پرده های پشمی، ابریشمی و شفاف باید خشک شوند یا با دست در آب سرد شسته شوند تا رنگ و شکل خود را حفظ کنند.
همچنین اگر مستعد حساسیت به گرد و غبار هستید، می توانید پرده ها و پرده های خود را به صورت هفتگی جاروبرقی بکشید.

چگونه پرده های خود را آویزان می کنید؟
طراحی پرده به زیبایی اتاق بستگی دارد
هنگامی که نحوه انتخاب پرده ها برای نشیمن و اتاق های دیگر را می دانید، وقت آن است که به آن ها حالت دهید. روش‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید به پرده‌های خود حالت دهید، مانند خط پرده، حلقه‌های پرده، چشمک، بالای زبانه، پلیسه مدادی و موارد دیگر. سبکی که انتخاب می کنید به زیبایی شناسی اتاق بستگی دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.