بافت ماهی برای وجود جیوه آزمایش شده است

وزارت بهداشت وایومینگ، با همکاری دپارتمان بازی و ماهی وایومینگ، اطلاعات زیر را ارائه می دهد تا به والدین و زنان اجازه دهد تصمیمات آگاهانه ای در مورد نحوه گنجاندن ماهی در رژیم غذایی سالم بگیرند.

مشاوره مصرف ماهی توصیه هایی در مورد مقدار و نوع ماهی مصرفی ارائه می دهد ماهی سرخو محلی تا فواید سلامتی خوردن ماهی را بشناسید، در حالی که مصرف جیوه را به سطوح ایمن محدود می کند.

مطابق با راهنمایی های آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) و سازمان غذا و دارو (FDA)، این توصیه محدود به اطلاعات خاص افراد حساس است. این شامل کسانی است که ممکن است باردار شوند یا در حال شیردهی هستند.

و کودکان زیر 12 سال. این توصیه می‌تواند به مردم کمک کند تا انتخاب‌های آگاهانه‌ای در مورد انواع ماهی‌های مغذی و ایمن برای خوردن داشته باشند. EPA و FDA دستورالعمل مصرف عمومی را برای مردان و جوانان بالای 12 سال صادر نکرده اند.

این توصیه بر اساس نمونه برداری از آب های سراسر ایالتی است ماهی قزل آلا که بافت ماهی برای وجود جیوه آزمایش شده است. این توصیه با در دسترس قرار گرفتن نتایج آزمایش جدید به روز می شود.

فواید و خطرات خوردن ماهی برای سلامتی چیست؟
ماهی و صدف بخش مهمی از یک رژیم غذایی سالم هستند. ماهی و صدف حاوی پروتئین با کیفیت بالا و سایر مواد مغذی ضروری هستند، چربی اشباع کمی دارند و حاوی اسیدهای چرب امگا 3 هستند.

یک رژیم غذایی متعادل که شامل انواع ماهی و صدف است می تواند به سلامت قلب و رشد و تکامل مناسب کودکان کمک کند. بنابراین، به ویژه زنان و کودکان خردسال باید ماهی یا صدف را در رژیم غذایی خود بگنجانند، زیرا فواید تغذیه ای فراوانی دارند.

متأسفانه ماهی ها نیز حاوی متیل جیوه هستند ماهی کپور جنوب و برخی از ماهی ها بسیار بیشتر از سایرین هستند.

متیل جیوه می تواند در طول زمان در بافت بدن رسوب کند و مصرف بیش از حد آن می تواند خطراتی را برای سلامت انسان به همراه داشته باشد. بدن ما می تواند به طور ایمن مقادیر کمی از متیل جیوه مصرفی را متابولیزه کند.

بنابراین ممکن است ماه ها یا سال ها مصرف منظم ماهی طول بکشد تا سطوحی که می تواند به یک نگرانی برای سلامتی تبدیل شود، جمع شود.

در سطوح بالا، جیوه می تواند بر رشد جنین و مغز ماهی قزل آلا دریایی در حال رشد کودکان تأثیر منفی بگذارد، به همین دلیل توصیه های مصرف مخصوص افراد حساس است.

 

 • منابع:
  1. Fish Consumption Advice
 • تبلیغات: 
  1. چگونه با یک سنجاب در خانه زندگی کنیم؟!
  2. تشک خوابی که شما را به آینده می برد!
  3. با استفاده از ماکارونی درختانی پربارتر داشته باشید
  4. کاربرد دوربین مدار بسته در اسلحه سازی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.