خوردن نبات زعفرانی فله در مراسم بله برون جان برادر عروس را گرفت

تولید نبات زعفرانی فله در قرن نوزدهم آغاز شد. در همان ابتدا که تولید شیرینی ترش شروع شد، مردم به آن مشکوک بودند.

آنها نگران شرایطی بودند که نبات در آن ساخته شده است و از چه مواد شیمیایی برای دادن چنین طعم غیرعادی به آن استفاده شده است.

با این حال، بعداً، این افکار تغییر کرد و به محبوبیت مورد علاقه همه تبدیل شد.برای ایجاد طعم ترش عمدتاً از مواد اسیدی مانند سرکه استفاده می شود که شکر را به گلوکز تبدیل می کند. برخی از محبوب ترین نبات های ترش عبارتند از: Warheads، Sour Patch Kids، Sour Punch و Toxic Waste.

همه ما در مورد نبات زباله سمی شنیده ایم. به خاطر طعم ترشش بسیار معروف است و می توان آن را یکی از ترش ترین نبات های دنیا دانست. Candy توسط Candy Dynamics، Incorporated تولید می شود. این خوراک در ظروف طبل مانند بسته بندی می شود که طرح بسیار خوبی برای نبات ترش است.

نبات

طعم های اصلی سیب، لیمو، هندوانه، شاه توت و تمشک آبی است. انواع نبات ترش در بین کودکان بسیار محبوب است. آنها اغلب با یکدیگر رقابت می کنند تا ببینند چه کسی می تواند ترش ترین نبات را بخورد. سرگرم کننده به نظر می رسد، درست است؟

نبات پنبه ای نوعی آب نبات پف دار است. این همچنین به عنوان “نخ نباتی” یا “نخ پری” شناخته می شود. شیرینی شیرینی شبیه پنبه است. بیشتر مواد تشکیل دهنده شکر است، اما ممکن است مقداری طعم دهنده و رنگ خوراکی به آن اضافه شود.

از حرارت دادن شکر مایع به دست می آید. سپس آن را در سوراخ های دقیقه می چرخانند که باعث خنک شدن مایع و ایجاد رشته ها می شود.

این نبات به ویژه در جشن هایی مانند تعطیلات، نمایشگاه ها، جشنواره ها و کارناوال ها خورده می شود و اغلب روی چوب سرو می شود.

نبات پنبه ای Fluffy Stuff توسط Charmes تولید می شود. در کیسه های 15 اونسی بسته بندی می شود. این نبات پنبه ای چند رنگ است و در طعم های میوه ای عرضه می شود.

این بسته در برابر رطوبت مقاوم است و طراوت آب نبات را تضمین می کند. بچه ها مخصوصاً عاشق این خوراکی شیرین هستند که در دهان شما آب می شود

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.