دختری با اتو بخار مسافرتی توانست ربات انسان نما بسازد

مهمترین چیزی که باید در اتو بخار مسافرتی بررسی شود، فلز کفی است. به طور معمول، چهار فلز مختلف کفی وجود دارد –

کفی آلومینیومی: اتوهای دارای کفی آلومینیومی به خوبی گرم می شوند، اما پس از سال ها استفاده می توانند روی سطح آن خراش ایجاد کنند. صفحه آلومینیومی پس از اتو کردن لباس های زیاد به راحتی چسبنده می شود و به سختی تمیز می شود.

کفی سرامیکی: اتوهایی با این سطوح بادوام هستند و به توزیع یکنواخت گرما کمک می کنند. اتوهای دارای کفی سرامیکی روی هر نوع پارچه ای صاف هستند و تجربه اتو کردن خوبی را به شما می دهند.

کفی نچسب: یک سطح کفی نچسب است که باعث کاهش چسبندگی لباس ها در هنگام اتو می شود. نگهداری و نظافت این نوع اتوها با استفاده از ماده پاک کننده بسیار کمی آسان است.

کفی استیل ضد زنگ: اتوهای دارای کفی استیل ضد زنگ بادوام، بدون خوردگی و ضد خش هستند. آنها به اتو کردن آسان و بی دردسر کمک می کنند.

اتو

مخازن آب با قابلیت پر کردن آسان: بیشتر اتوهای بخار یک مخزن آب کوچک در داخل دارند. می توانید آب را از طریق یک سوراخ کوچک نزدیک دسته پر کنید و روی آن را بپوشانید تا از ریختن آن جلوگیری شود.

برخی از اتوها دارای مخزن آب شفافی هستند که در عین پر شدن و جلوگیری از سرریز شدن سطح آب به شما اطلاع می دهد. علاوه بر این، مدل هایی با مخازن آب قابل جابجایی وجود دارد که به راحتی آب را دوباره پر می کنند. حتی در صورت نیاز می توانید این مخزن کوچک آب را مرتباً تمیز کنید.

دریچه های بخار: به طور عمده سه نوع دریچه بخار وجود دارد و از مدلی به مدل دیگر متفاوت است. اتوهایی با دریچه های بخار متغیر به شما این امکان را می دهند که میزان بخار تولید شده توسط اتو را کنترل کنید. بسته به پارچه، می توانید آن را بالا یا پایین انتخاب کنید.

برخی از اتوها دارای دریچه های بخار عمودی هستند. مزایای اتو بخار متغیر را ارائه می دهد، اما برای لباس های سنگین مانند شلوار جین، ملحفه، پرده و غیره.

در نهایت، عملکرد دریچه خروج بخار در اتوها وجود دارد که با فشار دادن دکمه بخار اختصاصی روی بخار، به تولید بخار بیشتر کمک می کند. اهن. اگر پارچه چروک‌های زیادی دارد، می‌توانید بخار اضافی به آن بدهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.