دختری متناسب با لباس مجلسی گیپور بلند رنگ لنزش را تغییر می داد

لباس مجلسی: اگر قصد دارید برای عروسی یا نامزدی خود لباس بپوشید، لباس های مجلسی جشنی برای چشم ها هستند. به عنوان گزینه ای که هرگز از مد نمی افتد، آنها با اکثر فرم ها مناسب هستند، اما برای اندام های گلابی شکل بهترین گزینه هستند.

لباس مجلسی گیپور بلند معمولا برای اندام متناسب و برش گشاد از کمر هستند، بنابراین توجه کمتری به پایین تنه جلب می شود. برای خانم های ریزه اندام، دامن های حجیم می توانند سنگین باشند. بهتر است لباس مجلسی با حجم کمتر انتخاب کنند.

لباس های A-Line: اینها لباس های کلاسیک بی انتها هستند که برای هر مراسم شب مناسب هستند. این لباس که همیشه مورد علاقه اکثر خانم‌ها است، اندامی متناسب تا کمر دارد و در قسمت پایین گشاد می‌شود.

این لباس برای همه هیکل ها به خصوص آنهایی که سینه بزرگتری دارند مناسب است. این یک لباس ساده و ظریف است که یک توهم منحنی ایجاد می کند.

لباس

لباس های پری دریایی: اگر می خواهید لباسی چشم نواز و جذاب داشته باشید، به سراغ لباسی با برش پری دریایی بروید، زیرا هر یک از منحنی های شما را برجسته می کند و آن را مورد علاقه خانم ها در مهمانی ها قرار می دهد.

لباس‌های پری دریایی بدن شما را از نیم تنه تا زانو در آغوش می‌گیرند، سپس در لبه‌ها بیرون می‌آیند. آنها برای شکل های بدن ساعت شنی یا X و سیلوئت های گلابی شکل ایده آل هستند.

اگرچه آنها برای خانم های دارای انحنا مناسب نیستند، اما دومی ها می توانند چنین لباس هایی را انتخاب کنند تا منحنی های خود را بیشتر برجسته کنند.

لباس های کمر امپراتوری: مد هستند و ظاهری سلطنتی می دهند. این لباس ها یک خط کمر درست زیر نیم تنه دارند و به تدریج به سمت پایین حرکت می کنند.

آنها به طور کامل شکم شما را پنهان می کنند، که آنها را گزینه خوبی برای زنان باردار می کند. این لباس‌ها نه تنها شکم شما را می‌پوشانند، بلکه می‌توانند سایر قسمت‌های بدن را که آزارمان می‌دهند، مانند باسن بزرگ، بالاتنه کوتاه یا پاهای کوتاه پنهان کنند.

آنها برای سیلوئت های الماس و گلابی شکل عالی هستند زیرا قسمت پایینی را پنهان می کنند و سینه را تقویت می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.