زنی از کارتریج کانن 5540 به عنوان ساندویچ ساز استفاده کرد

تا زمانی که از عواقب چاپ با موارد خالی برای مدت طولانی آگاه باشید، انجام این کار نسبتاً بی ضرر است. اگر در این فرآیند به چاپگر جدیدی نیاز داشته باشید، در هزینه های جایگزین کارتریج جوهر صرفه جویی نخواهید کرد.

کارتریج کانن 5540 قابلیت تعویض آسان را مثل دیگر انواع کارتریجهای کانن در منزل دارند که می توانید به راحتی آنها را شارژ کنید و فقط باید دقت کنید که رنگها با هم اصلا قاطی نشوند.

اگر می‌خواهید در هزینه‌های چاپ صرفه‌جویی کنید، از جایگزین‌های جوهر مقرون‌به‌صرفه استفاده کنید که هزینه کمتری نسبت به کارتریج‌های نام تجاری دارند، اما به همان اندازه قابل اعتماد هستند. به این ترتیب می توانید کارتریج های جایگزین را ذخیره کنید و نگران تمام شدن جوهر و آسیب دیدن چاپگر خود نباشید.

کارتریج

چند چاپ در ماه باید انجام دهم؟ اگر چاپگر شما گهگاه استفاده می شود، بهترین ارزش برای پول انتخاب چاپگری با کارتریج مشکی و یک کارتریج منفرد است که ترکیبی از سه اصل: فیروزه ای، سرخابی و زرد است.
برای چاپ گاه به گاه اغلب از عملکرد سیاه و سفید یا اقتصادی استفاده می کنید و کارتریج چند رنگ شما بیشتر دوام می آورد.
با این حال، باید بدانید: “زمانی که فقط یک کارتریج برای 3 رنگ وجود دارد، چاپگر لایه های مختلف جوهر را روی هم قرار می دهد تا رنگ صحیح را به دست آورد، که باعث می شود جوهر بیشتری مصرف کند.”
از طرف دیگر، اگر نیاز به چاپ بیشتر دارید و از چاپ رنگی استفاده می کنید، بهتر است کارتریج های رنگی جداگانه را انتخاب کنید.

آیا استفاده از کارتریج های رنگی جداگانه ارزان تر از کارتریج های تک رنگ است؟ در حال حاضر می‌توانید پرینترهایی را با کارتریج‌های جداگانه با قیمت‌های مناسب، که بین 45 تا 60 یورو متفاوت است، پیدا کنید.
مزیت چاپگرهایی با کارتریج های رنگی مجزا: شما فقط کارتریجی را که رنگ آن از دست رفته است تعویض می کنید. چندین رنگ در یک کارتریج یک مشکل ایجاد می کند: اگر یکی از آنها وجود نداشته باشد، کل مجموعه باید تغییر کند!

آیا می خواهید حتی بیشتر در چاپ صرفه جویی کنید؟ از کارتریج های سازگار که به آنها ژنریک نیز می گویند استفاده کنید. این محصول جدیدی است که توسط گروه های عمده برندهای چاپگر تولید نمی شود، اما کاملاً با مدل های موجود در بازار سازگار است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.