زنی با دوش لاکچری فرزندش را در حمام تنبیه کرد

در اینجا راهنمای ما برای انواع سر دوش، از جمله اینکه چه هستند، انواع مختلف، گزینه های نصب، مزایا و معایب آنها، و ملاحظات مهم برای سر دوش حمام آورده شده است.
پیدا کردن بهترین دوش لاکچری می تواند بسیار آسان به نظر برسد. با این حال، با بسیاری از جایگزین های مختلف موجود در بازار، این روش می تواند بسیار پیچیده باشد.

قبل از اینکه به خرید بروید، نه تنها باید به این فکر کنید که از حمام خود چه می خواهید، بلکه باید به بودجه خود، نحوه تنظیم دوش و اینکه در کجا می خواهید تنظیمات را انجام دهید نیز فکر کنید.

آیا می خواهید سر دوش خود را تعویض کنید اما نمی دانید از کجا شروع کنید؟ بنابراین، پس از خواندن این مقاله، متوجه خواهید شد که متخصصان لوله کشی از شما می خواهند در مورد انواع مختلف سر دوش بدانید.

دوش

سر دوش چیست؟ سر دوش وسیله ای است که در دوش حمام برای کنترل جریان آب استفاده می شود. سر دوش، اتصالات دوش، شیرهای حمام و شیرهای دوش همه بخشی از مجموعه دوش هستند.

هر زمان که دوش را روشن می کنید، آب از سر دوش خارج می شود. شیرهای دوش شامل یک سر دوش و همچنین دریچه ای است که جریان و دمای آب را تنظیم می کند.

سر دوش ثابت: این شاید محبوب ترین نوع سر دوش باشد و وقتی به این وسایل حمام فکر می کنید معمولاً به ذهن شما خطور می کند. گردن سر دوش حرکت نمی کند. همیشه بی حرکت و چسبیده به دیوار می ماند.

به طور معمول، سر دوش می تواند کمی بالا و پایین و از پهلو به پهلو حرکت کند، اما نه به اندازه. نصب سر دوش ثابت نسبتاً آسان است زیرا اکثر حمام ها قبلاً آنها را به برق متصل کرده اند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که سر دوش قدیمی را بردارید و سر دوش جدید را جایگزین کنید.

اگر می خواهید یک سر دوش ثابت بخرید، به سادگی سر دوش را جداگانه خریداری کنید، که خرید آن را نسبتاً ارزان و آسان می کند.

همچنین، یکی از بهترین جنبه های این سر دوش ها این است که در سبک های مختلف با گزینه های جت متعدد برای استفاده های مختلف عرضه می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.