زنی با ماهی شیر تازه برای فرزندانش بستنی سنتی درست کرد

ماهی شیر تازه همیشه در شمال اقیانوس آرام صید وحشی است. به دلیل طعم ملایم و بافت سبک آن، این ماهی اغلب برای چوب ماهی و سایر محصولات ماهی کوبیده استفاده می شود.

کاراکتر قطب شمال: زغال اخته قطب شمال از خانواده ماهی قزل آلا است. شبیه ماهی قزل آلا است و طعم آن جایی بین ماهی شیر تازه و ماهی قزل آلا است، کمی بیشتر شبیه ماهی قزل آلا. گوشت سفت، با پوسته ریز و محتوای چربی بالا است. گوشت آن از قرمز تیره تا صورتی کم رنگ است.

زغال سنگ های قطبی پرورشی بیشتر در مخازن خشکی پرورش می یابد که آلودگی کمتری نسبت به آب های ساحلی ایجاد می کنند. این دستور العمل آسان برای ذغال سنگ افرا را امتحان کنید.

مصرف چندین بار در هفته ماهی شیر تازه، بسیاری از مواد مغذی مورد نیاز برای یک رژیم غذایی متعادل را تامین می کند. اگر باردار هستید، در دوران شیردهی هستید یا وضعیت سلامتی دارید، قبل از مصرف ماهی حاوی جیوه با پزشک خود مشورت کنید.

ماهی

نیکول دیویس یک نویسنده ساکن مدیسون، WI، یک مربی شخصی و یک مربی تناسب اندام گروهی است که هدفش کمک به زنان برای داشتن زندگی قوی تر، سالم تر و شادتر است.

وقتی با شوهرش ورزش نمی‌کند یا دختر خردسالش را تعقیب نمی‌کند، در حال تماشای برنامه‌های تلویزیونی جنایی است یا از ابتدا نان خمیر ترش درست می‌کند. او را در اینستاگرام برای نکات مهم تناسب اندام، #momlife و موارد دیگر پیدا کنید.

بر کسی پوشیده نیست که خوردن ماهی برای شما مفید است. سرشار از پروتئین، چربی های سالم و سایر مواد مغذی مهم است که می تواند برای سلامتی شما مفید باشد.

ماهی تن و ماهی شیر تازه دو انتخاب محبوب غذاهای دریایی و از رایج ترین ماهی های مصرفی در ایالات متحده هستند. به این ترتیب، ممکن است تعجب کنید که چگونه آنها مقایسه می کنند و آیا یکی از آنها انتخاب بهتری نسبت به دیگری است

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.