صف های طولانی برای خرید سنگ مصنوعی حیاطی در هند چند کشته داد

امروزه از سنگ مصنوعی نه تنها برای تولید کانتر، پشتی آشپزخانه و غیره، بلکه برای ایجاد پانل های دیواری زیبا و بادوام نیز استفاده می شود.

سنگ مصنوعی حیاطی همه کاره است که می تواند در آشپزخانه، حمام، مناطق مسکونی و تجاری استفاده شود. چنین پانل هایی دارای تعدادی مزیت هستند که محبوبیت بالای آنها در بازار را توضیح می دهد.

در حال حاضر سنگ مصنوعی با روش های سنتی دیوارپوش رقابتی موفقیت آمیز دارد. در دکوراسیون، اماکن مسکونی (خانه ها و آپارتمان ها)، امکانات تفریحی (رستوران ها، کافه ها، بارها) و ادارات استفاده می شود. ساخت پانل دیواری برای میز کار آشپزخانه پیش بند محبوبیت خاصی به دست آورده است. به لطف اتصال بدون درز، صفحه میز و پشتی مانند یک محصول یکپارچه به نظر می رسند.

سنگ

در مقایسه با سایر روش های دکوراسیون، تزئین دیوار با سنگ مصنوعی مزایای زیادی دارد. آلاینده ها به راحتی از مواد پاک می شوند. کافی است محل کثیف را با یک پارچه مرطوب پاک کنید.

بهداشتی و مقاوم در برابر رطوبت است، صافی سطح اجازه تجمع و تکثیر باکتری ها و قارچ ها را نمی دهد. پانل های دیواری ساخته شده از سنگ مصنوعی به گونه ای به هم چسبانده شده اند که اثری از درز در محل اتصالات باقی نماند. دیوار شما شبیه یکی خواهد شد.

پانل را می توان بدون توجه به رنگ، به گونه ای براق یا مات کرد با توجه به اینکه سنگ نرم می شود و با گرم شدن به پلاستیک تبدیل می شود، استفاده از آن برای ساخت ستون ها آغاز شد.

این فرآیند بسیار پیچیده و پر زحمت است. لازم است یک ورق سنگ مصنوعی را به طور دقیق در امتداد شعاع خاصی برای مدت زمان مشخصی خم کنید تا زمانی که ماده سخت شود.

پس از آن، چند تا از این ورق های تا شده به هم چسبانده می شوند. علاوه بر این، پس از پردازش با تجهیزات سنگ زنی، ستون به نظر می رسد که از یک کل واحد ساخته شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.