ضربه بلوک سيمانی ديواری موجب زنده شدن مرده ای در کویت شد

امروزه بازار طیف وسیعی از مواد در نظر گرفته شده برای ساخت و ساز از هر نوع و جهتی را ارائه می دهد. در این میان بلوک سيمانی ديواری بیشترین تقاضا را دارند. آنها کاربردی، بادوام، مقاوم در برابر آب و هوا، کار سنگین و قیمت پایینی در بازار هستند.

ترکیب ساده بلوک سيمانی ديواری برای خود صحبت می کند، بلوک ها تأثیر مضری بر سلامت انسان ندارند، بنابراین با موفقیت در ساخت ساختمان های مسکونی استفاده می شوند.

توانایی کاهش انتقال صدا از دیوارها تا 30 دسی بل امکان استفاده از بلوک سيمانی ديواری را برای پارتیشن ها فراهم می کند. سرعت بالا و سهولت نصب بلوک های بتنی نرخ بالای ساخت را تضمین می کند.

ویژگی این بلوک ها در قاب فلزی است که به محصولات استحکام بیشتری می بخشد. آنها از یک مارک بتن ساخته شده اند که بدتر از M100 نیست. آنها دارای شیارهایی هستند که باعث بهبود اتصال بلوک ها به یکدیگر می شود. هدف اصلی چنین بلوک هایی ساختن پایه بر روی انواع مختلف خاک است.

بلوک

بلوک های بتنی سبک: از ویژگی های بتن سبک استفاده از سنگدانه سبک در تولید و همچنین کف کردن ماده چسبنده است. بنابراین، می توان به چگالی مواد 1800 کیلوگرم بر متر مکعب یا کمتر دست یافت.

این گروه از بلوک ها شامل بلوک های سلولی است که پردازش آنها آسان است. آنها همچنین دارای جرم کوچکی هستند که کار با آنها را آسان می کند.

تولید شده از ماسه، سیمان و عامل کف کننده. در طی فرآیند سخت شدن، از شرایط محیطی طبیعی استفاده می شود.

معایب بلوک های بتنی: نقطه ضعف رسانایی حرارتی بالا است که در برخی موارد نیاز به عایق بندی اضافی ساختار دارد. بلوک های بتنی رسانایی حرارتی بالاتری نسبت به بلوک های ساخته شده از بتن سبک دارند، یعنی “سرد” بیشتری دارند.

بنابراین، برای ساخت دیوارها معمولاً از بلوک های بتن سبک استفاده می شود: بتن رسی منبسط شده، بتن هوادهی و سیلیکات گاز.

بلوک های ساخته شده از بتن سنگین دارای چگالی و استحکام بالایی هستند که به آنها اجازه می دهد تا به عنوان سازه های باربر تحت بارهای سنگین استفاده شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.