لاتاری برای قرعه کشی اجاق گاز طرح فر در بازار به راه افتاد

انتخاب یک اجاق گاز با اجاق خوب اغلب به دلیل تعداد زیاد مدل های ارائه شده و عملکردهای مختلف بسیار پیچیده است. برای داشتن یک اجاق گاز خوب قبل از خرید باید به چه نکاتی توجه کرد؟ در اینجا پارامترهای اصلی انتخاب آمده است:

پوشش اجاق گاز: این می تواند مینا، فولاد ضد زنگ، شیشه سکوریت یا سرامیک شیشه ای باشد. تا به امروز، مینای دندان کم هزینه ترین و گسترده ترین است.

اجاق گاز طرح فر می تواند در رنگ های مختلف باشد، اما غیر از زیبایی و ارزان بودن، هیچ فایده ای ندارد. تمیز کردن مینای گاز بسیار دشوار است، خراش، تراشه تشکیل می شود.

به طور کلی، ظاهر خود را به سرعت از دست می دهد. فولاد ضد زنگ قوی تر است، بهتر تمیز می شود، اما بسیار عبوس است – شما باید آن را پس از هر تماس با دستان خود بشویید.

اجاق

 

امروزه شیشه سرامیک بهترین در نظر گرفته می شود. تمیز کردن آسان، بادوام، کاملا صاف. این ماده هنوز هم در اجاق های القایی برقی استفاده می شود.

اما اولاً گران است و ثانیاً اگر مایع زیر این روکش (از طریق تخته) قرار گیرد ، از بین می رود. به خصوص اگر با سوئیچ ها یا پد لمسی برخورد کند.
وجود جرقه الکتریکی. از آنجایی که ما در مورد اجاق گاز صحبت می کنیم، بدون شک بهترین ها باید به این عملکرد مجهز شوند. اما خود اشتعال نیز متفاوت است مکانیکی، اتوماتیک، فقط اجاق گاز یا اجاق گاز + فر.

روش مکانیکی شامل استفاده از هر دو دست است – از جمله گاز، باید دکمه احتراق را فشار دهید. وقتی دکمه کنترل جریان گاز را بچرخانید، خودکار شروع به کار می کند.

کنترل گاز: این ویژگی از شما در برابر انفجار و مسمومیت محافظت می کند. یک سنسور دما روی هر شومینه نصب شده است. با سوختن شعله، دما بالا نگه داشته می شود.

به محض خاموش شدن آتش خود به خود (مثلاً جریانی از هوا می وزد)، سنسور فعال می شود و جریان گاز قطع می شود.
قفل کردن فر: یک چیز غیر قابل تعویض در خانه هایی که کودکان در آن زندگی می کنند. یک قفل ظریف اجازه می دهد تا در هنگام پخت و پز قفل شود.
نور پس زمینه دوربین: تقریبا در همه مدل ها موجود است. به شما این امکان را می دهد تا بدون اتلاف حرارت (بدون باز کردن در) آماده سازی ظرف را دنبال کنید.
ترموستات: عملکرد برای افراد صرفه جو در صورت لزوم دمای خاصی را حفظ می کند و جریان گاز را کاهش می دهد. با کمک آن می توانید به صرفه تری از سوخت استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.