مایع دستشویی اوه 4 لیتری مربوط به دوره ی باستان در اهرام مصر کشف شد

انسداد عفونت های مجاری تنفسی: به همین ترتیب، میکروب هایی که باعث این عفونت ها می شوند، معمولا روی دست های کثیف یافت می شوند.

شستن مرتب دست ها با مایع دستشویی اوه 4 لیتری این میکروب ها را به راحتی از بین می برد و شما را ایمن نگه می دارد.

میکروب هایی که باعث عفونت های تنفسی می شوند شامل باکتری ها، ویروس ها و حتی برخی از قارچ ها هستند. علائم می تواند برای همه آنها کاملاً رایج باشد:

سرفه کردن، عطسه کردن، آبریزش بینی، ترشحات بینی، گرفتگی بینی
با این حال، آنفولانزا ممکن است آزاردهنده ترین و شایع ترین عفونت تنفسی باشد. در حالی که ویروس ایجاد کننده آن از طریق هوا منتقل می شود، انتقال از طریق هوا چندان کارآمد نیست.

حقیقت این است که بیشتر موارد آنفولانزا ناشی از ویروس هایی است که توسط دست های کثیف به قسمت های مرطوب صورت منتقل می شوند.

کاهش محتوای باکتری در دست شما با مایع دستشویی: شناخته شده است که باکتری ها برای روزها روی دست ها و سایر اشیاء باقی می مانند!

مایع

این به این معنی است که اگر دست های خود را نشویید و انتظار مرگ باکتری ها را داشته باشید، ممکن است با تعجب مواجه شوید.

آنها روی دستان شما خواهند ماند، یا حتی بدتر از آن راه خود را به چشم یا دهان شما باز می کنند و باعث عفونت می شوند. فراموش نکنید که برای شستن زیر ناخن مراقبت بیشتری داشته باشید.

کسانی که مستعد جویدن ناخن هستند ممکن است از عواقب ناخوشایند زیادی رنج ببرند. باکتری‌ها تا دو هفته تمام روی اسکناس‌های کاغذی رشد می‌کنند. این ترسناک است، اما شستن منظم دست‌ها می‌تواند از شما محافظت کند.

محل کار خود را با مایع دستشویی عاری از باکتری نگه دارید: تمیز کردن منظم تجهیزات اداری که معمولاً مورد استفاده قرار می گیرند با یک محصول تمیزکننده مبتنی بر الکل می تواند تعداد باکتری ها را روی آنها کاهش دهد.
با این حال، این شما را از حضور آنها نجات نمی دهد. همچنین باید دستان خود را به طور مرتب بشویید تا از این که دستانتان وسیله ای برای انتقال باکتری به سرتاسر مطب نباشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.