مردی با کاشی گرانیتی مهسرام همسرش را به قتل رساند

کاشی گرانیتی مهسرام دانه ای شبیه به چوب دارد. اگر یک ترک طبیعی یا مصنوعی باز شود، در امتداد یک خط مشخص شکافته می شود. باید در این دانه بریده شود.

ورید برش یا عرضی جنبه های مختلفی به محصول نهایی می دهد. دینامیت کردن سنگ را می شکند. با دقت در امتداد دانه آن کار می شود تا با استفاده از بهترین تکنیک برای آن مکان در بلوک های بزرگ آماده شود. این بلوک ها معمولاً به یک مرکز پردازش منتقل می شوند.

آنها برای اندازه گیری یک سقف خاص ساخته شده اند، زیرا ابعاد آنها همه متفاوت است. در واقع، هر ردیف سقف مخروطی باید اندازه‌گیری‌های زاویه خاصی داشته باشد تا مخروطی بودن قاب رعایت شود. اگر برج و بودجه قابل توجهی دارید توصیه می شود.

با این حال، این کاشی ها برای سقف های بسیار شیب دار یا با انحنای شدید مناسب نیستند. بنابراین سقف شما باید شکل نسبتا مدیترانه ای داشته باشد.

کاشی

سپس، کاشی کانال نسبتاً گران است، هم برای خرید و هم برای نصب، به همین دلیل است که اکنون کمتر از 15٪ دامنه را تشکیل می دهد.

البته انواع دیگری از کاشی ها نیز وجود دارد که به طور خاص در مناطق خاصی قرار دارند. ما این کاشی‌ها را فقط در صورتی توصیه می‌کنیم که PLU به آن‌ها نیاز داشته باشد یا اگر واقعاً می‌خواهید سقفی بسیار معمولی برای منطقه خود نصب کنید. قیمت سنت نیز بالاتر از کاشی های صنعتی خواهد بود.

کاشی های شکسته: کاشی های پان در Baie de Somme بسیار محبوب هستند. ابعاد بسیار سخاوتمندانه ای دارند و عموماً برای سقف های کم شیب یا بسیار کم مناسب هستند.

کاشی های الماس: کاشی الماس یک کاشی نسبتاً مسطح به شکل مستطیل است که در مرکز آن یک الماس برجسته است.

این الماس به سقف‌ساز اجازه می‌دهد تا هنگام تجهیز سقف، از آن پشتیبانی کند. این کاشی ها از Ile de France و Bassin d’Arcachon می آیند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.