نخستین محموله زغال سکه ای عمده به فضا ارسال شد

زغال سکه ای عمده با استفاده از منابع طبیعی تجدیدپذیر و با برداشت بقایای چوب سخت از آسیاب چوب ساخته شده است. اگرچه این قابل تحسین است، ما مطمئن نبودیم که چگونه به کیفیت تبدیل شود. خوشبختانه، در بیشتر موارد، راک‌وود ما را ناامید نکرد.

بیرون از کیسه، ترکیب خوبی از تکه‌های زغال چوب بود تقریباً نصف تکه‌های اندازه متوسط با ترکیبی مساوی از تکه‌های بزرگ و کوچک. با این حال راک‌وود با نورپردازی برتری نداشت، که تا حدودی ناامیدکننده بود.

پس از روشن شدن تقریباً 30 دقیقه طول کشید تا گرم شود و کمی نور به نمایش گذاشته شود. با این حال، هنگامی که شروع به کار کرد، این زغال چوب برای مدت طولانی سوخت و خاکستر بسیار کمی تولید کرد.

راک وود برای پخت و پز کم و آهسته مناسب است یا به راحتی می تواند چندین بار برای کباب کردن استاندارد بازیافت شود. دمای آن به بیش از 900 درجه رسید، و آن را در میان دیگر زغال سنگ‌هایی که آزمایش کردیم قرار داد.

زغال

راک‌وود چوب خود را از کارخانه‌های الوار می‌گیرد، به این معنی که طیف گسترده‌ای از چوب‌های جنگلی از جمله اسپند، بلوط و هیکو را پوشش می‌دهد. این به طعم دودی ملایم تری نسبت به چوب های سخت آمریکای مرکزی و جنوبی تبدیل شده است.

روشن کردن زغال چوب نسبتاً آسان بود و از نظر گرما، کامدو جو بیگ بلوک می درخشد و 1000 درجه فارنهایت را لمس می کند. ما هیچ مشکلی نداشتیم که یک زغال قهوه‌ای پوسته‌دار را در قسمت بیرونی استیک خود بپزیم.

کامادو جو همچنین زمان سوزاندن طولانی را تولید کرد. با این حال، خاکستر بیشتری نسبت به بسیاری از مارک های زغال سنگ کلوخه ای که ما امتحان کردیم، تولید کرد.

چگونه بهترین زغال ها را آزمایش کردیم؟ برای آزمایش محصولات زغال چوب در این راند آپ، با ریختن هر کیسه و بررسی قوام ذغال، به اندازه قطعات و همچنین مقدار ضایعات به صورت گرد و غبار زغال چوب و چیپس های بسیار کوچک برای گریل شروع کردیم.

سپس به روشن کردن زغال چوب ادامه دادیم و متوجه شدیم که چقدر روشن کردن آن دشوار است، چقدر یکنواخت می سوزد و چقدر طول می کشد تا گرم شود. در آن نقطه از یک دماسنج دیجیتال برای تعیین گرمای زغال چوب استفاده کردیم.

بالاخره به قسمت خوشمزه تست رسیدیم! ما بوی دود و همچنین طعم هر غذای پخته شده روی زغال چوب را برای تشخیص شدت در مقابل ملایم بودن زغال چوب مورد توجه قرار دادیم. در نهایت، میزان کارآمدی سوخت زغال چوب در زمان سوختن و همچنین میزان خاکستر زغال چوب را تعیین کردیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.