پارچه کرپ در میان تمام انتخاب ها پارچه ای شگفت انگیزی است

اگر به این فکر می کنید که پارچه کرپ در میان تمام انتخاب های پارچه ای شگفت انگیزی که در صنعت مد داریم، کدام است، از تنوع و تنوع آن شگفت زده خواهید شد.

پارچه کرپ چیست و آیا پارچه ای محبوب در سراسر جهان است؟ بلوک سقفی در این مقاله سوالات متداول را بررسی می کنم تا بتوانید دریابید که آیا کرپ بهترین پارچه برای شماست یا خیر!

پارچه کرپ چیست؟
اولین باری که کلمه کرپ را شنیدید احتمالاً در یک کافه یا رستوران فرانسوی بوده است. ممکن است به میان وعده محبوب پنکیک فکر کنید. با این حال، این بار ما در مورد غذا صحبت نمی کنیم.

بلکه چیزی به همان اندازه خوب، ظریف و مورد علاقه بسیاری است.

پارچه کرپ یک پارچه چین دار است که دارای بافتی متمایز پر از برآمدگی و چین و چروک است. با وجود توصیف در کلمات، این یک پارچه بسیار مورد توجه در مد است. به خاطر روکش آسان و زیبایش معروف است.

شما می توانید این پارچه را از لباس های مد روز گرفته تا لباس های روزمره و وسایل خانه و آشپزخانه خود پیدا کنید.

پارچه کرپ به طور سنتی از الیاف طبیعی مانند ابریشم و پشم ساخته می شد. بلوک سقفی با این حال، نسخه های مصنوعی پارچه قبلاً فرموله شده و مورد استفاده گسترده قرار گرفته است.

امروزه در رنگ‌ها، سبک‌ها و وزن‌های بسیاری عرضه می‌شود، اما زیبایی چروکیده آن کماکان در طول سال‌ها، در سراسر جهان یکسان است.

تاریخچه پارچه کرپ
مانند بسیاری از اکتشافات، هیچ کس کاملا مطمئن نیست پارچه کت و شلوار زنانه که پارچه کرپ برای اولین بار کی و کجا اختراع و مورد استفاده قرار گرفت. با این حال، کرپ در بسیاری از فرهنگ های مختلف، از شرق تا غرب، وجود دارد.

در تاریخ ثبت شده، کرپ به طور قابل توجهی در لباس عزا استفاده می شود. در عصر ویکتوریا بریتانیا، لباس‌های عزاداری سیاه رنگ کرپ را در طرح‌های لایه‌بندی خود گنجانده بودند. استایل مات آن، که هیچ درخششی نداشت.

و مشکی‌های عمیق را عمیق‌تر نشان می‌داد، پارچه کرپ آن را به انتخابی عالی برای رویدادها تبدیل کرد. در آن زمان، پارچه کرپ را برای راحتی پوشنده کامل نکرده بودند، بنابراین تمایل داشت که لباس ها خارش کنند.

لباس پوشنده را سنگین کنند، و حتی با کمی آب آسیب ببینند!

 

 • منابع:
  1. What Is Crepe Fabric
 • تبلیغات: 
  1. انتقام عجیب مردی با سیم بکسل!  
  2. با مالیدن نوعی صابون به چشمتان آن ها را تقویت کنید
  3. سرکه سیب نوعی اسید خوراکی مفید در رژیم غذایی
  4. کاهش اشتها با استفاده از آویشن

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.