کاربرد پودر لباسشویی پرسیل 4 کیلویی در سفید شدن دندان های حیوانات خانگی

احساس اعتماد به نفس با لباس های تمیز شروع می شود و پودر لباسشویی آریل به سختی کار می کند تا نه تنها لباس های شما را کاملا تمیز کند، بلکه بوی خوبی نیز به آنها بدهد.

اگر می خواهید از پودر لباسشویی پرسیل 4 کیلویی بیشترین استفاده را ببرید، باید مطمئن شوید که از آن به درستی استفاده می کنید. برای شروع، باید از مقدار مناسب پودر شوینده استفاده کنید. چند چیز وجود دارد که بر میزان استفاده از مواد شوینده تأثیر می گذارد.

هنگامی که لکه های سختی مانند خاک و خاک دارید، می خواهید از پودر لباسشویی استفاده کنید. پودر لباسشویی آریل همچنین حاوی سفید کننده است، به همین دلیل است که مخصوصاً برای سفیدهای روشن عالی است، ناگفته نماند که نتایج عالی را در تمام چرخه های شستشو خواهید دید.

لباسشویی شما چقدر کثیف است؟ چه مقدار لباسشویی نیاز دارید؟ آیا این ماشین لباسشویی نیمه اتوماتیک است یا تمام اتوماتیک؟ واشر بالاست یا جلو؟

مواد شوینده

آیا آب منطقه شما سخت است؟ سختی آب در سرتاسر کشور متفاوت است و اگر در منطقه سخت آب زندگی می کنید باید از مواد شوینده بیشتری استفاده کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

همیشه دستورالعمل های دوز روی بسته را بررسی کنید و از اسکوپ برای اندازه گیری مقدار مناسب استفاده کنید (علامت گذاری روی اسکوپ باید کمک کند).

همانطور که استفاده از مواد شوینده کم، تمیز کردن لازم را به شما نمی دهد، مقدار زیاد شوینده نیز برای لباس های شما مضر است.

اگر آثاری از باقی مانده از پودر خود پیدا کردید، لباس‌هایتان حالت صابونی یا چسبندگی داشت، بوی کپک زدگی روی لباس‌هایتان می‌آید، یا اگر متوجه شدید رنگ‌هایتان کدر شده یا سفیدی‌تان خاکستری شده است، ممکن است از مواد شوینده بیش از حد استفاده کنید. به همین دلیل مهم است که دستورالعمل‌های روی بسته را دنبال کنید تا دوز مناسب را دریافت کنید.

با پیروی از مراحل ما به نتایج شست و شوی مورد نظر خود دست یابید تا لباس های تمیز و تازه داشته باشید. اگر راهنمای مفیدی در مورد میزان استفاده از پودر شوینده می‌خواهید، برای اطلاعات بیشتر به این اینفوگرافیک مراجعه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.