کشف پیراهن مردانه کارتونی متعلق به هیتلر که هرگز از آن استفاده نکرد

تنوع مدرن پارچه های مورد استفاده در پیراهن مردانه کارتونی شگفت انگیز است. همه آنها را می توان به پنبه یا مصنوعی نسبت داد. دومی یک ماده طبیعی با افزودن مواد مصنوعی به شکل پلی استر یا لیکرا است.

پنبه یک پارچه طبیعی است که بسیار گران قیمت و ضد حساسیت است. برای اینکه یک محصول پنبه ای ظاهر و شکل خود را از دست ندهد، مراقبت صحیح از آن با رعایت رژیم های شستشو و اتو بسیار مهم است.

پوپلین را نیز می توان به این گروه از مواد نسبت داد. این یک پارچه پنبه ای طبیعی با نخ های خاص است. پارچه پنبه ای و مصنوعی، این ماده کمتر چروک می شود، اما اگر رژیم های دما را هنگام شستشو و اتو رعایت نکنید، می تواند به میزان قابل توجهی جمع شود.

یک پیراهن ساخته شده از پارچه ترکیبی قیمت کمتری نسبت به یک پیراهن ساخته شده از پنبه خالص دارد. در هوای گرم، بهتر است پارچه های تنفس پذیر و طبیعی را ترجیح دهید.

فلانل پارچه ای نرم است که بر پایه پنبه یا پشم است. این پیراهن گرم و خوشایند برای پوشیدن در فصل سرد است. رایج ترین طرح برای محصولات فلانل، قفس است.

پیراهن

نوع دیگری از پارچه های عایق مخملی است. از این ماده برای ایجاد پیراهن‌هایی با برش آزاد استفاده می‌شود که تقریباً چروک نمی‌شوند و می‌توانند در آب و هوای نامساعد به عنوان یک ژاکت عمل کنند.

جین جین است، محصولات از این ماده مدتهاست که محبوبیت زیادی داشته اند. شلوار جین به دلیل کاربردی بودن و ماندگاری آن مورد علاقه است. پارچه ای شبیه به جین، چمبری است، اما به دلیل بافت متفاوت، نرم تر است.

ژاکارد یک پارچه بافت متراکم با استفاده از بافت است که جلوه ای سه بعدی ایجاد می کند. برای اینکه مضحک به نظر نرسید، بهتر است پیراهن ژاکارد را بدون چاپ انتخاب کنید.

آکسفورد یک ماده نرم و متراکم با بافت جالب حصیر است. پیراهن های ساخته شده از این پارچه گران تر هستند، اما در عین حال چشمگیرتر به نظر می رسند.

ابریشم پارچه ای نرم، اما بسیار دمدمی مزاج و گران قیمت است. یک پیراهن ابریشمی شما را در گرما خنک می کند و در هوای خنک شما را گرم نگه می دارد. علاوه بر این، لمس آن بسیار دلپذیر است. محصولات ابریشم باید به دقت مورد مراقبت قرار گیرند.

پارچه پهن پارچه ای گران قیمت با نخ های متراکم است. این ماده برای پوشیدن بسیار راحت است و شکل خود را به خوبی حفظ می کند. پیراهنی از این پارچه نجیب به نظر می رسد و برای پذیرایی های رسمی مناسب است.

سنتتیک یک ماده ارزان قیمت است که حاوی پلی استر و الاستین است. یک پیراهن ساخته شده از پارچه مصنوعی نفس نمی کشد، علاوه بر این، به سرعت شکل خود را از دست می دهد و پس از چند بار شستشو می تواند دراز شود. در هوای گرم نباید چنین محصولاتی را انتخاب کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.