کفش گیوه کرمانشاهی که 100 کیلو الماس در آن جاسازی شده بود

در اصل کفش گیوه کرمانشاه از پنبه ای بادوام به نام بوم ساخته می شدند. امروزه کفش ها از انواع پارچه ها از جمله چرم و جیر و مواد دیگر ساخته می شوند!

کف و پاشنه آن از ماده ای طناب مانند به نام جوت ساخته شده است که یک فیبر گیاهی قوی است که بیشتر در کشورهای گرمسیری مانند هند و بنگلادش رشد می کند. همچنین تولید آن آسان، مستحکم و زیست تخریب پذیر است، بنابراین ماده مناسبی برای ساخت کفش است.

واقعیت سریع: همچنین دومین فیبر رایج است که در سراسر جهان رشد و استفاده می شود!

آیا اندازه کفش گیوه ها درست است؟ چه سایزی بگیرم؟ از آنجایی که کفش گیوه ها دست ساز هستند، همیشه تغییراتی وجود دارد، اما در کل کمی ظاهر می‌شوند. بدیهی است که هر جفت متفاوت است، اما ما پیشنهاد می‌کنیم سایز را افزایش دهید، مگر اینکه سبک خاصی خلاف آن را بگوید.

کفش

 

همه کفش های گیوه دارای عرض متوسط هستند، بنابراین کفش گیوههای ما باید با پاهای باریک و پهن‌ترین پاها مناسب باشند. کفش گیوه ها از کجا می آیند؟ کفش گیوه ها در قرن سیزدهم از اکسیتانیا و کاتالونیا در جنوب فرانسه و شمال اسپانیا سرچشمه می گیرند.

در اصل این کفش ها توسط سربازان، کشاورزان و کارگران می پوشیدند. ساخت آسان، سبک و راحت آنها برای ساعات طولانی کار روی پاهای شما عالی بودند!

کفش گیوه ها اینجا هستند تا بمانند! در اینجا بیشتر بدانید. چیزهای زیادی برای یادگیری در مورد کفش گیوه و تاریخچه آنها وجود دارد. خلاصه را می توان در اینجا یافت.

چگونه باید کفش گیوه بپوشم؟ بهترین چیز در مورد این کفش ها این است که بسیار همه کاره هستند – بنابراین می توانید آنها را با شلوار جین یا شورت برای یک ظاهر تابستانی غیررسمی یا یک جفت کفش گیوه با یک لباس برای یک ظاهر شیک در شب بپوشید!

آیا می توانید در زمستان و پاییز کفش گیوه بپوشید؟ در مجموع، کفش گیوه بوم سنتی بهتر است در ماه‌های گرم و خشک تابستان پوشیده شوند. در پاییز می توانید مدل های جیر و چرم را انتخاب کنید که در فصول سردتر دوام بیشتری خواهند داشت.

کفش گیوه ها برای مردان ساخته می شوند یا زنان؟ هر دو! کفش گیوه ها کاملاً تک جنسیت هستند و در اصل توسط کشاورزان و سربازان پیاده می پوشیدند! ما یک مجموعه عالی از سبک های مردانه و زنانه را در اینجا در ویسکوتا داریم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.