کودکی با خوردن صابون خرچنگ بیوتی اصل برای یک ماه نخوابید

صابون های دارویی: همانطور که از نام می توان حدس زد، صابون های دارویی مخصوصا برای درمان بیماری های پوستی شدید ساخته می شوند.

این شرایط ممکن است شامل مشکلات آکنه، جوش، مسدود شدن منافذ، عفونت های باکتریایی و غیره باشد. دو نوع اصلی صابون دارویی بر اساس شرایطی که درمان می کنند وجود دارد.

صابون ضد قارچ: این صابون ها مانند صابون خرچنگ بیوتی اصل حاوی روغن درخت چای، ویتامین E، گلیسیرین، روغن های طبیعی، اکسید روی و غیره هستند که در برابر عفونت های قارچی پوست موثر هستند.

صابون ضد باکتری: انواع ضد باکتری صابون حاوی عواملی مانند EDTA، PCMX، تریکلوزان، تترا سدیم و غیره برای درمان عفونت های باکتریایی پوست می باشد.

صابون

صابون غیر توالتی: بر خلاف صابون های توالت، صابون های غیر توالتی نه تنها مواد تمیز کننده صافی هستند، بلکه یک ماده تمیزکننده برای سنگین ترین چربی و کثیفی هستند. آنها فوق العاده محکم و با کارایی بالا هستند.

معمولاً آنها به عنوان صابون لیتیوم شناخته می شوند و همچنین حاوی نمک اسیدهای لیتیوم چرب هستند. این صابون‌ها روان‌کننده‌های عالی هستند که در صورت مخلوط شدن با آب به از بین بردن بافت ضخیم لکه‌ها کمک می‌کنند.

صابون های لباسشویی سال ها پیش از چربی طبیعی بز و خاکستر چوب ساخته می شدند. اما با تبدیل شدن به منابع، آنها با ترکیبات مصنوعی ساخته نمی شوند، بلکه با عصاره های طبیعی ساخته می شوند.

بر خلاف صابون های ظرفشویی، صابون های لباسشویی نیز پاک کننده های شدید هستند، اما به جای ظروف برای تمیز کردن پارچه ها استفاده می شود.

آنها حاوی سورفاکتانت هستند و به شکل شوینده و ژل مایع هستند. جایگزین‌های شوینده‌های لباسشویی نیز وجود دارد که می‌توانید امتحان کنید.

سورفکتانت های موجود در صابون های لباسشویی به خلاص شدن از شر کثیفی، بوی نامطبوع و حتی سرسخت ترین لکه های مواد پارچه کمک می کنند.

برخی از صابون های لباسشویی در اندازه های کوچک ساخته شده توسط مارک های مختلف برای استفاده در داخل ماشین لباسشویی هستند.

می‌توانید با خرید یکباره برندهای زیادی را آزمایش کنید، و سپس تمام مواد شوینده لباس‌های خود را در قفسه یا در پایه‌های لباسشویی و خشک‌کن خود قرار دهید تا زمانی که آماده باشید هر کدام را امتحان کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.